irwi99 (irwi99) wrote,
irwi99
irwi99

Kремлівський карлик все ще бажає отримати Україну і обіцяє рай під крилом Кремля

holopi rosiya Реакція Кремля на події в Україні – передбачувана. Для Путіна вільна Україна – непорозуміння. Тож не дивно, що увесь час він провадить політику повернення українських земель під власний протекторат.

І ось ще одно новина. Путін вирішив запропонувати Україні та іншим сусідам по колишньому СРСР сміливіше збиратися під крило Кремля і назвав це способом допомогти Євросоюзу. В чому полягатиме допомога кремлівського карлика, українці розуміють: ліквідація незалежності України. Тож не дивно, що український народ бажає триматись осторонь від сусіда, який не проти поширити власну владу на території, що не бажають йти до Тайожного союзу.

Проте, Путін після усіх торгових війн з Україною, після усіляких заяв про зазіхання Майдану на легітимність влади януковича та провокаційних, політичних неправдивих інформаційних спітчів на російських телеканалах, пообіцяв усім країнам, що до нього приєднаються, поліпшити освіту і захищати права громадян країн СНД на російському ринку праці.

Цього тижня, змінюючи кару на милість, він наголосив: я дуже розраховую, що всім політичним силам країни в інтересах українського народу вдасться домовитися і вирішити всі проблеми, що накопичилися.

У своєму зверненні
Путін сказав про інтерес офіційного Києва до Митного союзу - спробі Москви пов'язати економічні та політичні інтереси пострадянських країн і підкреслити культурну спорідненість. І хоча насправді його слова суттєва брехня, ці спічі поширили усі російські ЗМІ.

Також, незважаючи на постійне невдоволення Білорусі та Казахстану умовами у Тайожному союзі, Путін чомусь говорив про просування євразійських процесів.

Також паралельно, незважаючи на те, що Росією роздмухується ненависть до людей, яких називають гастарбайтерами, Путін наказав «упорядкувати» прийом на роботу іноземних громадян, які прибувають до Росії в безвізовому порядку.

Увесь його спітч нагадував промову про «примушення до миру» та нав’язливого пропонування
дооб’єднання усіх країн СНД саме під Росією. Він закликав до поширення русифікації співвітчизників і громадян СНД, а також запропонував країнам Співдружності взаємно визнавати документи про шкільну освіту і виявив готовність приймати молодь цих країн до російських вузів.

Так що Україна і досі лишається в небезпеці, оскільки Путін вирішив викидати шалені кошти на пропаганду Росії і путінських імперських амбіцій. Саме для цього він і створив на базі ліквідованого агентства РІА Новини іншу структуру, яку очолив українофоб Кисельов.


http://k-z.com.ua/ukrayna/28846-kremlivskij-karlik-vse-shche-bazhae-otrimati-ukrajinu-i-obitsyae-raj-pid-krilom-kremlya
Ещё по теме:

Купили, разорили и убили. Трагедия Лисичанска как пример «братской дружбы» -

http://argumentua.com/stati/kupili-razorili-i-ubili-tragediya-lisichanska-kak-primer-bratskoi-druzhby?fb_action_ids=671263212896990&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map=%5B5213552
Tags: kremlin, occupation, Украина, кремлёвские, оккупация
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments