irwi99 (irwi99) wrote,
irwi99
irwi99

«Кремлівською армією тролів» зайнялася контррозвідка Польщі

kreml troliУ зв'язку із збільшенням активності в інтернеті «патріотів і воїнів», яких у Польщі прозвали «тінями Путіна», активізувалося і Агентство Внутрішньої Безпеки Польщі, завівши одразу кілька справ з цього приводу.

Як пише тижневик Do Rzeczy, хоча поки немає загрози, що за польський кордон пролізуть так звані «зелені чоловічки», але пропагандистська війна між Росією і рештою світу ведеться в інтернеті. Контррозвідка вже займається справою «тіні Путіна», але не дає на цю тему більш докладної інформації. Про «кремлівську армію тролів», що знущаються над інтернет-користувачами багатьох країн світу, вже не раз писали західні ЗМІ. «Кремлівські тролі», пов'язані з російським агентством Інтернет досліджень, нападають і посилають спам на сервери західних ЗМІ.

Вони, перш за все, дублюють російську пропаганду і нападають на людей, які неприємно відгукуються про путінський режим.

У числі організацій, що опинилися під прицілом спецслужб, є, наприклад, Польський Слов'янський Комітет на чолі з Болеславом Тейковским. Активісти цієї організації офіційно підтримують дії Москви в Україні і хочуть створення єдиної слов'янської держави. Подібної думки також дотримуються і члени Товариства Дружби Польщі та Росії, які публікують в соціальних мережах матеріали, що дискредитують дії польського уряду щодо ситуації в Україні. Проросійські тексти також поширює радіо Glos Rosji і журнал Obserwator Polityczny.


http://k-z.com.ua/ynternet-konflykty/32134-kremlivskoyu-armieyu-troliv-zajnyalasya-kontrrozvidka-polshchi
Tags: kgb/fsb, poland, secret services, Польша, кгб/фсб, спецслужбы, троллинг
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments